Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To 17-latek zginął w BMW. Zabrał auto matce (zdjęcia)

Utworzony przez emil, 25 listopada 2010 r. o 15:36
michał napisał:
Poniosła Go młodzieńcza głupota i doprowadziła do tragedii..Młodzi ludzie myślą, że mają więcej niż jedno życie a prawda jest taka,że chwila i nie ma człowieka na tym świecie... (*)
i tyle w tym temacie. podpisuje sie pod powyzszym pzdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Wy ku*** odpier***acie?!!! Chłopak zginął, a wy ku*** dalej ciśniecie po nim!! Nie wykazał się mądrością, to każdy wie, ale ku*** po ch*** to piszecie, że BMW, że wieśniak! Podejrzewam, że każdy z was kiedyś jeździł w BMW! Skoro odważyliście się nazwać go wieśniakiem, to może i siebie tak nazwijcie, bo wy do jego poziomu inteligencji pewnie musielimyście jeszcze podskakiwać. Wieśniaki pier***one to z was! A Wy teraz wykazaliście się mądrością?! Posrawił się ktoś z was na miejsce matki, ojca, czy też przyjaciół?! Zastanówcie się pare razy zanim coś napiszecie opiero zabierajcie głos. Chyba nikt z was nie bierze pod uwagę, że gdy czytają tą njablizsi to wbijacie im tym kolenją szpilkę w serce!!! Bezmózgi totalne! ku*** wy powinniście iść do grobu, a nie on!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten 17-letni Jakub Ł. który zginął, to nawet nie mógł posiadać prawa jazdy, bo egzamin praktyczny na prawo jazdy można zdawać minimum w dniu 18-tych urodzin. Współczuję jego rodzinie, ale on sam to już ŚP. skończony deb***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo jezdzic to trzeba niestety umiec i nawet jakby innym autem jechal to pewnie by bylo to samo niestety a BMW jest wymagajacym autem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu BMW = Będziesz Miał Wypadek !!! Wycofać z naszych dróg te pechowe samochody nie przystosowane do naszych dróg i kierowców !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem wam tak: to co sie stało, dlaczego sie stało i jak sie stało może wiedziec tylko on sam a glupie wypowiedzi sa nie na miejscu w takiej chwili. czepiliscie sie bmw- smieszne. tak wycofajmy je z dróg a pozniej wprowadzmy zakaz sprzedazy zapalek bo przeciez przez nie mozna dom spalic:O ja pier***:/ to fakt samochodem trzeba umiec jezdzic i miec duuuuuużo wyobrazni. nie jestesmy sami na drodze naprawde szkoda chlopaka, szkoda jego rodziny i znajomych. nie znalem go i nie bede go ocenial i tym co wyzywaja go od deb***i wspolczuje inteligencji POKÓJ Z TOBĄ KUBA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
incognito napisał:
powiem wam tak: to co sie stało, dlaczego sie stało i jak sie stało może wiedziec tylko on sam a glupie wypowiedzi sa nie na miejscu w takiej chwili. czepiliscie sie bmw- smieszne. tak wycofajmy je z dróg a pozniej wprowadzmy zakaz sprzedazy zapalek bo przeciez przez nie mozna dom spalic:O ja pier***:/ to fakt samochodem trzeba umiec jezdzic i miec duuuuuużo wyobrazni. nie jestesmy sami na drodze naprawde szkoda chlopaka, szkoda jego rodziny i znajomych. nie znalem go i nie bede go ocenial i tym co wyzywaja go od deb***i wspolczuje inteligencji POKÓJ Z TOBĄ KUBA
"to co sie stało, dlaczego sie stało i jak sie stało może wiedziec tylko on sam" no to tez jest watpliwe, po takim wydarzeniu miec taki jasny umysl, pamiec... nawet jak sie przezyje... kod: shouspon plen [luzak]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny inteligent widze powiem jasniej duzymi literami: PRAWDĘ ZABRAŁ DO GROBU (tak tak wiem jeszcze go nie pochowali)-zapewne wyprzedzajac twoja kolejna mądrą riposte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
incognito napisał:
kolejny inteligent widze powiem jasniej duzymi literami: PRAWDĘ ZABRAŁ DO GROBU (tak tak wiem jeszcze go nie pochowali)-zapewne wyprzedzajac twoja kolejna mądrą riposte
tak sie zastanawiam, w sumie nic nowego do rozmowy nie wniosles. powielasz jedynie zdania wczesniejszych uczestnikow rozmowy. no zginal. no i wiemy to. a rozwazanie ze jest istotna jakas jemu tylko znana prawda i powody jest bez sensu - bo po prostu albo na Boga! chlopak nie zyje... i tyle. i tylko to jest tu wazne - ze go juz nie ma. jedynie na czym mozesz sie skupic, blyszczac tu swym oratorium to kondolencje. mhm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sory rozalka nie do Ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
incognito napisał:
sory rozalka nie do Ciebie
no... za pozno, przyjelam to na klate, jak mawiaja ale ok. [luzak]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co one dadzą????????? "mhm"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kondolencje nic nie dadza moze ktos to przeczyta obojetnie ktora wiadomosc obojetnie od kogo a jutro wsiadzie za fajere i pomysli zanim wrzuci jedynke....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sumie nic, ale sa jakims wytlumaczeniem, celem naszej aktywnosci w tym topiku. coz tu mozna napisac? nikt nie chcialby tego przezyc, popatrz teraz na brata albo siostre i pomysl ze czeka ich jutro taki los... koszmar. wspolczucie albo cisza... mysle ze tylko to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
incognito napisał:
kondolencje nic nie dadza moze ktos to przeczyta obojetnie ktora wiadomosc obojetnie od kogo a jutro wsiadzie za fajere i pomysli zanim wrzuci jedynke....
moze i nie dadza, ale sa jak najbardziej stosowne... ale to tylko moje zdanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie uwazajcie na siebie tez mialem kiedys wypadek i tez przy duzej predkosci. nauczylo mnie to wydarzenie bardzo wiele. nikt nie broni nam (oprocz LB 19392:P) szybko jezdzic ale róbmy to z wyobraźnia. tyle ze mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
incognito napisał:
ludzie uwazajcie na siebie tez mialem kiedys wypadek i tez przy duzej predkosci. nauczylo mnie to wydarzenie bardzo wiele. nikt nie broni nam (oprocz LB 19392:P) szybko jezdzic ale róbmy to z wyobraźnia. tyle ze mnie
mozesz i na siebie uwazac, a to co ci pisane i tak cie dopadnie. chyba tyle od ciebie nie rozbieramy sie tutaj .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też na siebie uważaj rozalka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
incognito napisał:
też na siebie uważaj rozalka
powiedzmy... ze... biore zycie takim jakie jest... [luzak], ale ogladam sie za siebie... i owszem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ron napisał:
Obwodnica Białej POdlaskiej to POtworna POrażka. POwinny być PO dwa pasy w każdym kierunku z barierkami i latarniami PO środku. Zamiast kolizyjnego wiaduktu POwinien być bezkolizyjny lub rodno. Brak dodatkowych pasów przed i PO skrzyżowaniach. Koszt przebudowy kilometra wyniósł 11,5 mln PLN czyli PO ówczesnym kursie 3PLN prawie 4mln jewro za kilometr. W Niemczech kilometr trzypasmowej autostrady budowanej od nowa i z wykupem gruntu w 2009 roku kosztował 5,7 mln jewro. Ale Tuskdonaldstan to bardzo drogie i bogate państwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...